Wing tsun kung fu | latosa escrima

Proč cvičit s námi

Potřebuješ zvýšit svou fyzickou kondici, protáhnout svaly či uvolnit stres a u toho se naučit efektivně bránit? Tak pojď cvičit s námi!

Proč cvičit s námi

Pokud začneš cvičit u HKWTA Czech:

  • Zvýšíš svou fyzickou kondici
  • Protáneš a posílíš svaly v těle
  • Objevíš svaly, o ktérých ani nevíš, že máš
  • Naučíš se bránit se zbraněmi i s prázdnýma rukama
  • Zvýšíš své sebevědomí a dokážeš tak lépe čelit neočekávanému konfliktu
  • Uvolníš nahromaděný stres z každodenního života
  • Budeš cvičit v přátelském kolektivu, který Tě bude motivovat a posouvat dál
  • Při výuce se Ti dostane osobního přístupu

Česká wing tsun asociace

Hong Kong Wing Tsun Association Czech Republic

Czech WingTsun Association působí po celé České republice s výukovými centry ve městech Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové, Liberec, Český Tešín, Holice a Strakonice. Hlavním představitelem CWTA je Sifu Zdeněk Kobrle, který vyučuje bojové sporty již 20 let. Výuka je zaměřena výkuku Hongkongského WingTsun, který se vyučuje v nezměněné podobě již 50 let.  CWTA je členem Hong Kong Wing Tsun Association pod vedením SiFu Chrise Collinse.

Česká WingTsun Asociace je oficiální pobočka Hongkongské WingTsun Asociace vedené Sifu Chrisem Collinsem a podporována velmistrem Cheng Chuen Funem. Následujeme linii velmistrů Yip Mana a Leung Tinga.

Hlavní představitelé Czech WingTsun Association jsou Sifu Jiří Drnec a Sifu Zdeněk Kobrle.

Jiří Drnec začal s WingTsunem v roce 1997 a Zdeněk Kobrle v roce 1998. Jejich Sifu byl Oliver König z Vídně z Evropské WingTsun Organizace.

Od roku 2006 pokračovali ve studiu pod vedením Sifu Reimerse z Mnichova a Sifu Henry Müllera ze Süssenu v organizaci World Martial Arts Alliance.

Na sklonku roku 2012 poznává Zdeněk Kobrle ve Švédsku Sifu Chrise Collinse z Hongkongu. 

V květnu 2013 odjíždějí Zdeněk Kobrle a Jiří Drnec poprvé do Hongkongu, kde privátně trénují se Sifu Chrisem Collinsem a setkávají se s velmistrem Cheng Chuen Funem. Sifu Collins je přímým žákem velmistrů Cheng Chuen Funa a Leung Tinga.

Vzniká Czech WingTsun Association stávající se součástí HKWTA (Hong Kong WingTsun Association) založené Sifu Chrisem Collinsem navazující na znalosti velmistra Leung Tinga a velmistra Cheng Chuen Funa. Naši instruktoři navštěvují pravidelně Sifu Chrise Collinse v Hongkongu i na jeho seminářích v Evropě. Zároveň Sifu Chris každoročně navštěvuje Českou republiku, kde jsou jeho semináře otevřené všem zájemcům.

V našich školách se neplatí žádné přijímací, roční poplatky, nebo poplatky za zkoušky a sekce. Platí se pouze za výuku. Vyučujeme autentické WingTsun ve stejné podobě, jako je tomu v Hongkongu.

Jsme také oficiálními zástupci filipínského bojového umění Latosa Escrima. 

V současnosti jsme v ČR jediní, kdo vyučuje systém Latosa Escrima přímo podle metodiky a výukových programů velmistra Rene Latosy. 

CHCEŠ TO ZKUSIT? REZERVUJ SI ZKUŠEBNÍ TRÉNINK ZDARMA!